Piąta edycja akcji Biały Miś

Piąta edycja akcji Biały Miś

Zebrać jak najwięcej nowych zabawek, maskotek, książeczek, gier dydaktycznych i artykułów szkolnych. To cel akcji „Biały Miś”, którą już po raz piąty organizują nauczyciele Zespołu Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy. Tegoroczna inicjatywa odbędzie się w dniach 01.10.2019 – 01.12.2019.

 Zebrane w trakcie akcji przedmioty zostaną przeznaczone na prezenty z okazji Mikołajek, Wigilii oraz Dnia Dziecka. Trafią do uczniów z klas I-III SP, IV-VIII SP oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, przebywających na leczeniu na oddziałach dziecięcych bydgoskich szpitali. 

Apelujemy do placówek oświatowych, instytucji publicznych, osób prywatnych oraz wszystkich, którzy pragną przyczynić się do tego, aby dzieci, mimo trudnych chwil związanych z pobytem w szpitalu, spędziły te szczególne święta w radosnej, niezapomnianej atmosferze. 

Podsumowanie akcji zostanie umieszczone na stronie internetowej szkoły www.zs33.bydgoszcz.pl, a uczestnicy otrzymają podziękowania.
 
Za każdy odruch serca gorąco dziękujemy!

Organizatorzy akcji:
- Marta Modrzyńska – tel. 724-085-547, caniel@wp.pl
- Beata Kocoń
- Małgorzata Sakowska tel. 502-221-279
- Beata Deptuła
 


Do góry