Warsztaty pracy z blizną

Warsztaty pracy z blizną

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pracy z blizną metodą ScarWork, które poprowadzi certyfikowany terapeuta i szkoleniowiec - Pan Wojciech Cackowski (http://scarwork.pl/czym-jest-scarwork/)

Wykonując u naszych dzieci terapię blizny prowadzimy do zmniejszenia napięcia w jej obrębie oraz zwiększania się możliwości ruchu między skórą, tkaną podskórną, tłuszczem, powięziami i mięśniami.

NA WARSZTATY ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI. PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ STROJE SPORTOWE I MATY DO ĆWICZEŃ.

LINK DO ZAPISÓW

U pacjentów po zabiegach kardiochirurgicznych po opracowaniu samej blizny rozpracowuje się tkanki otaczające bliznę i stosuje technikę zamykającą klatkę piersiową, tak aby tkanki, które były w czasie zabiegu w nienaturalnym ustawieniu wróciły na swoje miejsce. Terapię blizn warto połączyć z Integracją Strukturalną, która prowadzi do zrównoważenia napięć ciała. Kiedy ciało jest wyrównane, to poruszanie się, dobra postawa i oddychanie jest łatwiejsze!

Taka terapia ułatwia też pracę kardiochirurgowi w momencie, gdy konieczna jest kolejna interwencja chirurgiczna.

UWAGA!

Warsztaty są bezpłatne, organizowane w ramach działań statutowych Fundacji.

Na miejscu będzie serwowany obiad, koszt to 50 zł. od osoby. Osobom posiadającym ZC w naszej Fundacji kwota ta może zostać rozliczona ze środków zbiórki. Pozostałe osoby proszone są o dokonanie wpłaty na konto o numerze: 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 i wpisanie tytułu przelewu: „darowizna na cele statutowe, SW”


Do góry