Jesteśmy rodzicami Kacperka. Kacperek urodził się 27.01.2008 roku. Nie wiedzieliśmy, że nasz synek będzie miał wadę serca. Ciąża przebiegała prawidłowo. Dopiero w drugiej dobie podczas badania dowiedzieliśmy się, że pojawiły się szmerki nad sercem. Pojechaliśmy do kardiologa, diagnoza Tetralogia Fallota. Nie da się opisac tego, co wtedy czuliśmy. Jest to jedna z najcięższych złożonych wad serca. Nie wierzyliśmy w tę diagnozę. Udaliśmy się do innego kardiologa, niestety potwierdziło się. Kiedy Kacperek miał 6 miesięcy w CZMP w Łodzi wspaniały człowiek - Profesor Jacek Moll przeprowadził operację serca naszego synka. Spotkaliśmy tam wspaniałych specjalistów, którzy pomogli nam przez to wszystko przejść. Radość była niesamowita kiedy po 10 dniach mogliśmy wrócić do domu.

Na drugiej wizycie kontrolnej okazało się, powstał tętniak wypływu z prawej komory. Niestety tak się zdarza, ale nie byliśmy gotowi na taką wiadomość. W wieku 1,5 roku przeprowadzono kolejną operację na otwartym sercu, podczas której wstawiono homograft płucny, ponieważ nie udało się uratować tętnicy. Operacja trwała wieki, ale udało się. Kacperek jest bardzo silnym i wspaniałym dzieckiem. Kacperek rośnie i po pewnym czasie potrzebne będą kolejne operacje wymiany zastawki. Od ostatniej operacji minęło 5 lat, nie wiemy kiedy będą następne a ta niepewność jest okropna.

Kacperek chodzi jest wspaniałym uczniem. Uwielbia brać udział w różnych przedstawieniach. Biega, skacze ale wie o tym, że ma chore serduszko, a my jesteśmy dumnymi rodzicami.

Mieszkamy na Pomorzu i jeździmy na kontrole kardiologiczne do Łodzi i do Gdańska, które są bardzo kosztowne. Dlatego prosimy Państwa o przekazaniu jednego procenta i darowiznę na naszego synka. Zebrane środki przekazane będą na dojazdy i pobyty w szpitalu, które są bardzo kosztowne.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą nam udzielić wsparcia. Rodzice Kacperka.

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Kacpra.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 6202 Kacper Dobrowolski

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6202 Kacper Dobrowolski


Do góry