Zosia urodziła się 20 maja 2014r. z poważną wadą serca (serduszko jednokomorowe - Zosia ma tylko lewą komorę serca). By żyć z takim serduszkiem potrzebne są trzy skomplikowane operacje na otwartym sercu. Operacje te mają niestety charakter paliatywny, czyli poprawiający jakość życia z nieuleczalnie chorym serduszkiem.

Niestety  Zosi serduszko zawsze będzie serduszkiem jednokomorowym. 

Żyjemy nadzieją, że postęp medycyny będzie tak duży, że wkrótce znajdzie się sposób na wyleczenie naszej córeczki.

Zosia jest już po pierwszej operacji, która miała na celu założenie opaski na tętnicę płucną oraz wycięcie przegrody międzyprzedsionkowej.

W październiku szykujemy się do cewnikowania serduszka przed drugim etapem leczenia, który planowany jest na listopad. Będzie wykonane zespolenie Glenna, które pozwoli naszej córci rozwijać się jak każde niemowlę,  cieszyć się razem z nami każdym nowym dniem . Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, trzecim etapem , leczenia będzie operacja Fontana.

Koszta związane z pobytami w szpitalu (dwa miesiące zaraz po narodzinach Zosi) oraz koszta leków, które Zosia przyjmuje na co dzień są dosyć  wysokie, dlatego też serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację Zosi.

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy wspierają nas nie tylko finansowo ale także tym, którzy są z nami na co dzień, wspierają nas dobrym słowem i modlitwą. To właśnie dzięki Waszej pomocy Zosia trafiła w najlepsze miejsce i ręce w Polsce jakim jest ICZMP w Łodzi.

Z góry dziękujemy za okazaną nam pomoc.

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Zofii.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 6673 Zofia Nowakowska

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6673 Zofia Nowakowska


Do góry