Cześć, to znowu ja- Antoś. 
Pewnie niektórzy z Was znają mnie osobiście, a niektórzy po prostu kojarzą. To już moja trzecia ulotka, bo szczęśliwie rozpocząłem trzeci roczek mojego życia. Urodziłem się w Warszawie w październiku 2017 r. z wrodzoną wadą serduszka -zrośnięcie zastawki płucnej oraz hypolpazja prawej komory, które stwierdzono kiedy jeszcze byłem w brzuszku u Mamusi. Wtedy już przeszedłem dwa zabiegi, które miały pomóc mojemu serduszkowi. Niestety nie pomogły. 
Po urodzeniu w Warszawie przeszedłem kilka zabiegów i  pierwszą operację serduszka. 
Systematycznie muszę przyjmować leki, które pomagają mi w miarę normalnie funkcjonować. Moi Rodzice ciągle ze mną gdzieś wyjeżdżają ☺. Pozostaję pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów (kardiolog, pediatra, neurolog, gastrolog, laryngolog a ostatnio nawet dentysta), którzy dbają o moją kondycję.
Pewnie niektórzy kojarzą, że w 2017 i 2018 roku byłem stałym bywalcem Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Sytuacja zmieniła się wraz z nadejściem 2019 roku:  drugą operację (zespolenie Glenn’a) miałem zrobioną 11 marca. Tym razem w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie- Prokocimiu, gdzie pozostałem do połowy kwietnia. Teraz śmiało możecie mówić do mnie „Lajkonik” ☺ Oczywiście musiała mi się przytrafić „niespodzianka” : po intubacji miałem problemy z oddychaniem przez porażenia fałdu głosowego i konieczny był zabieg tracheostomii. Teraz oddycham sobie przez rureczkę, która pozostanie ze mną do trzeciej operacji, a ta wciąż przede mną. Cały czas pozostaję pod opieką USD w Krakowie,  jak i KSW Nr 2 w Rzeszowie.
Nieprzerwalnie spotykamy się z serdecznością, zrozumieniem oraz wyrozumiałością naszych rodzin, przyjaciół, sąsiadów czy znajomych, za co oczywiście DZIĘKUJEMY. Dziękujemy również za wsparcie ludziom, których nie znamy osobiście, którzy są „znajomymi naszych znajomych”, a którzy również spieszą nam z pomocą, tak duchową, jak i materialną.
Jeśli chcesz i możesz, to proszę o Twoją pomoc. 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Antoniego.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 8341 Antoni Bartnik

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8341 Antoni Bartnik


Do góry