Wrodzone wady rozwojowe dużych tętnic płucnych, zarośnięcie zastawki pnia płucnego i hipoplastyczny pień płucny, ubytek przegrody międzykomorowej, odaortalne krążenie oboczne-MAPCAs, niewydolność serca. Zespół Genetyczny Di Georga.

Ignaś - Waleczny Rycerz urodził się 14.08.2018r. z ciężką, złożoną wadą serca oraz z wada genetyczną Di Georga. Lekarze szczerze ocenili, że synek jest jednym z 20% dzieci z tą wadą serca w stanie ogólnym średnim.  Synek od samego początku miał pod górkę lecz dzięki jego woli walki i sile jaką ma w sobie- zwyciężył! Droga leczenia jest niezwykle ciężka i skomplikowana. Ignaś w marcu 2019 roku przeszedł pierwszą operację na otwartym sercu w ICZMP w Łodzi. Operacja się powiodła i dzięki niej Ignacy dotrwa do głównej operacji serca, czyli pełnej korekty wady serduszka. Jesteśmy w stałym kontakcie z profesorem Adriano Carotti z Kliniki w Rzymie. Zalicza się on do tych profesorów, którzy są specjalistami w tej wadzie serca. Zajmuje się tak trudnymi przypadkami i podejmuje się korekty tej wady.

Waleczny i silny Rycerz Ignaś. Zaczepia i swoim urokiem skrada każdego kto na niego spojrzy. Jest bardzo pogodnym, radosnym i uśmiechniętym dzieckiem. Dzielnie znosi wszystkie przeciwności, infekcje, kłucia itd. Zaciska ząbki i przyjmuje ból na klatę, jak prawdziwy mężczyzna.  Wierzę, że lekarze uratują serce Ignasia i będzie mógł cieszyć się dzieciństwem i bawić razem ze starszą siostrą- Nadusią. Spójrzcie na jego uroczy uśmiech, zróbmy wszystko, żeby pozostał przez wiele lat na jego ślicznej buźce!

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą przekazaną nawet najmniejszą kwotę oraz przekazanie 1% podatku. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na wizyty u specjalistów, rehabilitację oraz opłacenie wszystkich kosztów związanych z leczeniem naszego Walecznego Rycerza.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w walce o lepsze jutro i normalne funkcjonowanie naszego Kochanego Synka!

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Ignacego.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 8515 Ignacy Stachulak

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8515 Ignacy Stachulak


Do góry