Operacja serca u prof. Hanleya w Stanford Children's Hospital w USA ratunkiem na życie Kacperka. 
Kacperek urodził się z wyrokiem. Bez jak najszybszej operacji serca może dojść do niedotleniania. Może stać się tragedia. Rozpoczęliśmy dramatyczny wyścig z czasem, by zebrać ogromną sumę i zdążyć z ratunkiem. Jako matka, która bezgranicznie kocha swoje dziecko, codziennie umieram ze strachu. Co będzie, jeśli nie zdążymy?
Kacperek urodził się 31.10.2013r. w Łodzi. Obecnie ma 7 lat. Ma silny charakter, lubi pomagać mamie w kuchni, często słyszymy jak bardzo nas kocha, a jego zainteresowaniem są auta i traktory.
Będąc w ciąży, gdy na jednym z badań USG nasz syn urodzi się z wadą serca, to tak jakby ktoś wylał na nas kubeł lodowatej wody. Najpierw się załamaliśmy, lecz gdy emocje opadły, wiedzieliśmy że zrobimy wszystko aby ratować naszego synka. Trafiliśmy do świetnych specjalistów. Kacperek ma atrezje zastawki tętnicy płucnej z ubytkiem międzykomorowym i kolateralami systemowo-płucnymi.
Pierwszą operację synek przeszedł w styczniu 2018r. w ICZMP w Łodzi-wykonane miał zespolenie umożliwiające dostarczenie większej ilości tlenu do krwi. Oddanie dziecka przed operacją to był dla nas najtrudniejszy moment. W głowie pojawiały się myśli, a co będzie gdy coś pójdzie nie tak. Kacperek operację przeszedł dzielnie, pięknie się pozbierał i szybko wyszedł do domku. Obecnie jesteśmy pod opieką specjalistów. Kacperek jest wesołym, zawsze uśmiechniętym-pomimo swej choroby-chłopcem, lubiącym się bawić z dziećmi.
Jednak zabieg który przeszedł jest tylko operacją korygującą wadę dziecka, a nie ma możliwości zrobienia tego zabiegu w Polsce. Tego typu wady są operowane za granicą. 
Wysłaliśmy wyniki synka do kliniki w Stanford w USA. Trafiliśmy do profesora Hanleya, światowej sławy kardiochirurga dziecięcego, który jest wybitnym specjalistą operującym najcięższe wady serca u dzieci. Profesor zgodził się zoperować Kacperka! Pojawiła się nadzieja, ale wraz z nią przyszedł kosztorys, który zwalił nas z nóg. Życie naszego dziecka wyceniono na ponad 4 mln zł!
Choćbyśmy dwoili się i troili, sami nie damy rady zebrać tak ogromnej sumy. Pisząc ten apel wierzymy, że znajdą się ludzie o wielkich sercach, którzy pomogą uratować chore serduszko naszego synka. Prosimy Cię, bądź z nami!


Anna, mama Kacperka
Historie Kacpra można śledzić na FB www.facebook.com/Serce-Kacperka-101483118860510/

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Kacpra.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 8751 Kacper Skrzypczyński

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8751 Kacper Skrzypczyński


Do góry