Uzyskaj pomoc Fundacji

Zazwyczaj ta wiadomość przychodzi nagle – wrodzona wada serca.
Wtedy oprócz lęku o dziecko i konieczności pilnego zaplanowania leczenia, pojawiają się nagłe potrzeby finansowe. Możecie potrzebować pomocy doraźnej i u nas ją otrzymacie. Gdy wiecie już, że czeka Was długa droga – możecie z nami zaplanować zbiórkę celową środków na przyszłe leczenie. Sprawdź.

POMOC W NAGŁYCH
SYTUACJACH

Pomożemy Ci sfinansować nagłe potrzeby, jeśli jesteś w trudnym położeniu finansowym. Nie byłeś przygotowany na wadę serca u Twojego dziecka – a musisz zostać niespodziewanie parę tygodni przy dziecku w szpitalu? Jedziecie nagle na drugi koniec Polski do szpitala, nie masz za co pokryć kosztów podróży? Potrzebujesz sprzęt lub odczynniki, dzięki którym dziecko może być diagnozowane i rehabilitowane w domu? Jesteśmy i zapewnimy Ci doraźną, pomoc finansową.


Aplikuj o Pomoc >

ZBIÓRKA CELOWA –
SUBKONTO DLA DZIECKA

Gdy założysz zbiórkę celową, czyli tzw. subkonto, możesz zacząć zbierać środki na to co przed Wami. Na długofalowe leczenie, rehabilitację, zabiegi, dojazdy i pobyty w szpitalu. Na sprzęty medyczne i rehabilitacyjne, na leki. Wiemy jak wiele jest wydatków w tej długiej drodze leczenia dziecka. Możesz zabezpieczyć środki na subkoncie z darowizn od ludzi dobrej woli, rodziny i bliskich, a także zbierać 1% podatku lub organizować kwesty w ramach zbiórki publicznej. Pomożemy


Załóż Zbiórkę Celową>

Dlaczego warto


Do góry