Fundacja Serce Dziecka zakupiła sprzęt dla szpitali!

Fundacja Serce Dziecka zakupiła sprzęt dla szpitali!

Dzięki temu, jak genialnie wyposażane są kliniki, człowiek czuje się bezpiecznie pod ochroną tych, którzy naprawdę doskonale wiedzą, co robią – mówią Mamy naszych Podopiecznych. Jako Fundacja Serce Dziecka dokładamy swoją cegiełkę do tego, by czuli się Państwo komfortowo w warunkach walki z chorobą, z którą przyszło się Państwu zmierzyć. 
Fundacja Serce Dziecka zakupiła dwa defibrylatory na oddział kardiologii oraz intensywnej terapii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Defibrylator zakupiony przez Fundację Serce Dziecka
Defibrylacja jest to zabieg medyczny ratujący życie podczas stanu nagłego zatrzymania krążenia. To intuicyjne urządzenie zwiększa możliwość skutecznego przeprowadzania resuscytacji. 

Zakupiliśmy również pompy strzykawkowe oraz stacje dokujące, pozwalające na szybką instalację większej liczby pomp przy łóżku pacjenta na oddział kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Dziecka oraz do Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej UM w Łodzi.

Pompa zakupiona przez Fundację Serce Dziecka
Dziecko tuż po operacji serca wymaga stałego monitorowania, podawania płynów i leków. Pompy strzykawkowe umożliwiają dożylny podaż kilku preparatów jednocześnie – mówi Katarzyna Parafianowicz, Prezes Fundacji Serce Dziecka. 

Wartość przekazanych sprzętów to ponad 127 tys. złotych.
To dzięki ofiarności naszych Darczyńców możemy ufundować sprzęt ratujący życie do szpitali. Dziękujemy za Wasze ofiarne serca!

Od 17 lat Fundacja Serce Dziecka wspiera regularnie oddziały szpitalne w całej Polsce  Myśl za tym jest jedna – aby kardiologia i kardiochirurgia, gdzie leczysz swoje dziecko była jeszcze lepiej wyposażona. 
Nasze działania są możliwe dzięki wsparciu Darczyńców Fundacji Serce Dziecka! Wasza pomoc urzeczywistnia się właśnie wtedy, kiedy zakupione sprzęty takie jak defibrylatory czy pompy strzykawkowe ratują życie najmłodszym pacjentom. Dziękujemy!
Wspieram dzieci z wadą serca, wpłacając darowiznę, taką od serca!
 


Do góry