Raport miesięczny październik 2023 r.

W październiku 2023 r. Fundacja Serce Dziecka przeznaczyła 1 130 230,88 zł na pomoc Podopiecznym oraz 98 277,08 zł na pomoc dla szpitali.

W ramach wsparcia dla naszych Podopiecznych w tym miesiącu rozliczyliśmy 4520 faktur, tym samym udzielając realnej pomocy 710 dzieciom i dorosłym z wadami serca.


Do dziś z naszej wypożyczalni sprzętu medycznego użyczyliśmy 85 aparatów INR oraz 58 pulsoksymetrów dzieciom z wadami serca.

Cieszymy się, gdy nowi Podopieczni dołączają do naszej serduszkowej rodziny. W tym roku Fundacja Serce Dziecka przyjęła kolejne 79 dzieci pod swoje skrzydła. W październiku są wśród nich: Aleksander, Franciszek, Franciszek, Nadia, Tymoteusz, Franciszek, Laura, Lilianna.W październiku Fundacja Serce Dziecka udzieliła wsparcia finansowego o wartości ponad 98 tys. zł, przekazując sprzęt medyczny do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W ramach pomocy dla ośrodków Kardio Fundacja Serca Dziecka przekazała już 279 794,27 zł na remonty, modernizację oraz zakupów sprzętów medycznych w tym roku.Dziękujemy Darczyńcom za nieocenione wsparcie, jakie okazaliście Fundacji i naszym Podopiecznym. Wasza hojność i zaangażowanie stanowią nie tylko wsparcie finansowe, ale także nadzieję dla wielu małych serduszek i ich bliskich.

Dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję pomocy dzieciom z wadami serca. Każda darowizna przekłada się na realne zmiany w życiu naszych Podopiecznych, umożliwiając im dostęp do leczenia, rehabilitacji oraz wsparcia psychologicznego. Wasza dobroć sprawia, że te dzieci mają szansę na zdrowszą, pełniejszą przyszłość.


Do góry