Raport miesięczny za listopad 2023 r.

W listopadzie 2023 r. Fundacja Serce Dziecka przeznaczała 1 578 771,98 zł na pomoc Podopiecznym oraz 40 599,03 zł na pomoc dla szpitali.

W ramach wsparcia dla naszych Podopiecznych w tym miesiącu rozliczyliśmy 3040 faktur, tym samym udzielając realnej pomocy 646 dzieciom i dorosłym z wadami serca. Fundacja Serce Dziecka wydała środki m.in. na następujące cele:


Do dziś z naszej wypożyczali sprzętu medycznego użyczyliśmy 89 aparatów INR oraz 61 pulsoksymetrów dzieciom z wadami serca.

Cieszymy się, gdy nowi Podopieczni dołączają do naszej serduszkowej rodziny. W tym roku Fundacja Serce Dziecka przyjęła kolejne 87 dzieci pod swoje skrzydła. W listopadzie są wśród nich:
Malwina, Leonard, Mikołaj, Brayan, Lidia, Antoni, Lidia, Jakub, Paweł.W listopadzie Fundacja Serce Dziecka udzieliła wsparcia finansowego o wartości ponad 40 tys. zł, przekazując sprzęt medyczny i wyposażenie na Oddział Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W ramach pomocy dla ośrodków Kardio Fundacja Serca Dziecka przekazała już 313 194,92 zł na remonty, modernizację oraz zakupów sprzętów medycznych w tym roku.Dziękujemy Darczyńcom za nieocenione wsparcie, jakie okazaliście Fundacji i naszym Podopiecznym. Wasza hojność i zaangażowanie stanowią nie tylko wsparcie finansowe, ale także nadzieję dla wielu małych serduszek i ich bliskich.

Dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję pomocy dzieciom z wadami serca. Każda darowizna przekłada się na realne zmiany w życiu naszych Podopiecznych, umożliwiając im dostęp do leczenia, rehabilitacji oraz wsparcia psychologicznego. Wasza dobroć sprawia, że te dzieci mają szansę na zdrowszą, pełniejszą przyszłość.


Do góry