Serca w wersji makro pomagają dzieciom z wadami serca dzięki mikrodatkom!

Serca w wersji makro pomagają dzieciom z wadami serca dzięki mikrodatkom!

Niezmiernie się cieszymy, że dołączyliśmy do projektu Donateo firmy BetterPOS, umożliwiającego bezgotówkowe zbieranie mikrodonacji. Fundacja Serce Dziecka rozpoczyna współpracę od wykorzystania aplikacji Donateo
w e-commerce. Klienci, którzy zapłacą za swoje zamówienie online poprzez bramkę płatniczą Przelewy24, mogą wesprzeć Fundację Serce Dziecka dodając do sumy za zakupy drobną kwotę: 1 zł, 2 zł lub 5 zł. 

„Donateo zmienia podejście do pomagania, ucząc nas, że naprawdę liczy się każda złotówka”. – mówi Katarzyna Parafianowicz, Prezes Fundacji Serce Dziecka. Misją Donateo jest krzewienie kultury dobroczynności poprzez dostarczenie możliwości prostej i przyjemnej pomocy innym. Aspiracją Donateo jest upowszechnienie autorskich rozwiązań fundraisingowych na skalę, w której każdy, niezależnie od miejsca i czasu, będzie mógł skorzystać z okazji do przekazania drobnej kwoty, czyli mikrodonacji na cele dobroczynne.

Donateo oferuje nie tylko e-commerce ale także inne rozwiązania bezgotówkowego wsparcia organizacji tj. terminale płatnicze, e-skarbonki czy datkomaty. „Wierzymy, że nasza współpraca w zakresie mikrodatków online to dopiero początek i będziemy razem z Donateo rozwijać się dalej, poszerzając możliwości pozyskiwania środków dla dzieci z wadami serca”. – dodaje Katarzyna Parafianowicz.

Wszystkie opcje datkowania poprzez Donateo gwarantują szybkie, bezproblemowe i transparentne wsparcie: całość przekazanej kwoty datku trafia bezpośrednio na konto Fundacji Serce Dziecka. Partnerami Donateo są wyłącznie zweryfikowane podmioty oraz biznes odpowiedzialny społecznie – firmy z branży retail, organizacje non-profit jak i partnerzy technologiczni.

“Cieszę się niezmiernie z dołączenia do Platformy Donateo takiej organizacji jak Fundacja Serce Dziecka. Łączy nas bowiem nie tylko wizerunkowe podobieństwo naszych logotypów, lecz przede wszystkim chęć wsparcia tych najbardziej kruchych i wymagających opieki istot” - podkreśla Krzysztof Adamski, CEO BetterPOS i pomysłodawca projektu Donateo. 

„Zapraszamy Państwa do korzystania z tej możliwości, jakie daje Donateo, i wspierania naszej Fundacji. Im nas będzie więcej, tym bardziej Wasze mikrodatki będą przekładały się na makro pomoc dla dzieci i młodych z wadami serca” - zachęca Katarzyna Parafianowicz.

O Donateo
Donateo to nie tylko technologiczna platforma fundraisingu cyfrowego, wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych w sektorze dobroczynności. To przede wszystkim przestrzeń na wyjątkowe spotkania organizacji dobroczynnych z biznesem odpowiedzialnym społecznie oraz darczyńcami. 

https://donateo.pl/
 


Do góry