Nasza córeczka Hania przyszła na świat 23.01.2020r. W szpitalu ICZMP w Łodzi. Hania dostała 10/10 pkt.w skali Apgar. Niestety nasze szczęście długo nie trwało juz 2h później usłyszeliśmy diagnoze - HLHS w dodatku ma tylko jedna nerkę,  która jest hipoplastyczna.
Do 15 doby życia  czekaliśmy na wieści dotyczące planu operacji naszej córeczki. Wtedy usłyszeliśmy wyrok. Konsylium lekarzy dali nam dyskwalifikacje i zdecydowali o zaprzestaniu leczenia paliatywnego naszej córki.
Zadawaliśmy sobie pytanie  dlaczego to nas spotyka cały czas nieszczęście, gdzie jest Bóg?Próbowaliśmy zmienić szpital ale każdy nam odmówił twierdząc , że nie mają miejsca lub że córka nie przeżyje transportu.
Tydzień później został odłączony prostin, lekarze czekali aż zamknie się przewód botalla i Hania odejdzie .
Jednak zdażył sie cud nasza córka nigdzie się nie wybierała wręcz miała sie coraz lepiej. Po kontrolnym echu okazało się ,że przewód Botalla sie zamknął a lewa komora która jest całkowicie inaczej zbudowana (kulista) podjęła pracę.
Lekarze byli w szoku nie wiedzieli co nam powiedzieć bo byli przekonani, że Hania umrze. Wtdy podjeliśmy decyzje , że zabieramy córkę do domu bo w szpitalu i tak  jej nie pomogą a jak bedzie chciała odejść to niech to się stanie w domu.  Zaczeliśmy szukać na własna ręke  kardiochirurga, który podjąłby się operacji naszej kruszynki. Ponieważ jeszcze nie było takiego przypadku jak nasza córka-  nie jest to typowy HLHS. Chcielibyśmy żeby naszą córką zajął się najlepszy specjalista od serduszek - Profesor Malec.
Jednak są to ogromne koszta które przewyższają nasze finanse dlatego uprzejmie prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na dalsze leczenie i konsultacje u specjalistów.
Hania wymaga wzmożonej opieki :
-Kardiologicznej
-Nefrologicznej
-Gastrologicznej
Oraz konsultacji u :
-Kardiochirurgów
-Genetyków

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Hanny.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 8696 Hanna Pindych

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8696 Hanna Pindych


Do góry