Skarpetki na miarę pomagania

Skarpetki na miarę pomagania

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Love Poland Design, firmą założoną przez panią Agatę Krulikowską-Florek mamę naszego Podopiecznego – Antka. Chłopiec urodził się z wrodzoną wadą serca i od początku swych dni musiał walczyć o życie. Dziś Antek jest pogodnym i wesołym dzieckiem. To doświadczenie, które dotknęło całą jego rodzinę, stało się inspiracją dla jego mamy do zrobienia czegoś więcej, dla innych.

Mama Antka uruchomiła produkcję serduszkowych skarpetek, z których całkowity dochód przekazywany będzie Fundacji Serce Dziecka. „To dzięki postępowi medycyny, ogromnemu wysiłkowi medyków, lekarzy, pielęgniarek, kardiologów i kardiochirurgów - dzisiaj Antek żyje i ma się dobrze. Odczuwam ogromną wdzięczność i właśnie dlatego, że dobro należy mnożyć i się nim dzielić, stworzyliśmy w Love Poland Design specjalne serduszkowe skarpetki” – mówi Agata Krulikowska-Florek, założycielka Love Poland Design .

„To wyjątkowy projekt i wyjątkowa współpraca, jesteśmy szczęśliwi, że możemy się dzielić otrzymanym dobrem z innymi” – mówi Katarzyna Parafianowicz, prezes Fundacji Serce Dziecka. „Mam nadzieję, że te skarpetki staną się symbolem pomagania i otwartości na drugiego człowieka, który żyje z wadą serca.  – dodaje Katarzyna Parafianowicz.
Zapraszamy do wsparcia Fundacji Serce Dziecka poprzez zakup tych wyjątkowych skarpetek. Spaceruj w nich po zdrowie, swoje i innych.
https://lovepolanddesign.pl/pl/products/skarpetki-serce-granat-4176.html
https://lovepolanddesign.pl/pl/products/skarpetki-serce-koral-4177.html

"Kupując te skarpetki, pokazujesz, że masz serce!” – zachęca Agata Krulikowska-Florek.

Dziękujemy!

 

O Love Poland Design
Love Poland Design to rodzinna marka projektująca i produkująca gadżety związane z Polską. Dla Ciebie. Z Polski. Założona po to, aby odczarować świat polskich pamiątek (czy jak kto woli upominków ;) i pokazać Polskę z przymrużeniem oka, czasem humorystycznie, jednakże z dbałością o kontekst kulturowy i historyczny i w dodatku, w interesującym wzorniczo wydaniu. Własne, ręcznie rysowane projekty nadają produktom niepowtarzalny ilustratorski wdzięk, co w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem i produkcją w Polsce, powoduje iż marka niewątpliwie wyróżnia się na rynku polskich upominków.

 

 


Do góry