Dla serduszek wspólnie z Restauracją Na Lato!

Dla serduszek wspólnie z Restauracją Na Lato!

Dzięki wielkiemu sercu teamu restauracji Na Lato i wsparciu naszego przyjaciela Tomka Ciachorowskiego zapraszamy Państwa na top of the top wśród zimowych napojów – „Złote Mleko” - dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup pomp do podawania lekarstw. 

Co wchodzi w skład prozdrowotnego „Złotego Mleka”? Mleko migdałowe, kurkuma, imbir, cynamon. Pyszna, zdrowa mikstura rozgrzeje Wasze ciała, a każde wydane 18 zł trafi na ratowanie dziecięcych serduszek. Jak trafić do tej wyjątkowej restauracji? Na Lato to miejsce położone w sercu warszawskiego Powiśla, w którym przez cały dzień serwuje się sezonowe jedzenie, wieczorem celebruje życie nocne przy winie i koktajlach, a w weekend tańczy do rana. Całoroczny ogród zimowy tworzy niezwykłą atmosferę, dzięki której Na Lato stało się ulubionym miejscem spotkań i relaksu. Znajdziecie je przy ul. Rozbrat 44a, www.na-lato.com.
Wybierzcie się na „Złote Mleko” i oznaczcie nas w społecznościówkach, niech świat się dowie, jak można pomagać! Akcja trwa do 23 grudnia. 

Czy wiecie, że przyjaciel Fundacji Serce Dziecka, Tomek Ciachorowski, w serialu „Na dobre i na złe” wciela się w postać Maksa Begera, kardiochirurga? Trudno o lepsze zaproszenie, pomagajmy!

Fundacja Serce Dziecka powstała z myślą o najmłodszych pacjentach z chorymi serduszkami. Od 18 lat pomagamy w finansowaniu leczenia i rehabilitacji. Jednym z głównych zadań Fundacji jest stała i regularna współpraca z klinikami kardiologii i kardiochirurgii oraz działania na rzecz poprawy warunków pobytu dzieci w szpitalu.

Obejrzyj spot akcji >>


 


Do góry