Pomóżmy dzieciom z Ukrainy

Pomóżmy dzieciom z Ukrainy

Fundacja Serce Dziecka podjęła współpracę z firmą deweloperską APM Development na rzecz ukraińskich rodzin, które uciekły ze swojego kraju przed wojną. Na warszawskim Mokotowie powstało miejsce, w którym mamy z dziećmi mogą czuć się bezpiecznie. Zarząd i pracownicy APM Development połączyli swoje siły i przez ostatnie tygodnie pracowali nad wykończeniem niespełna 300-metrowego lokalu, który ostatecznie został dostosowany do potrzeb 6 rodzin.
W tej chwili wspólnie rozpoczynamy działania, by zebrać środki na pokrycie kosztów utrzymania naszych podopiecznych z Ukrainy.Fundacja Serce Dziecka od początku wojny angażuje się w pomoc na rzecz potrzebujących z Ukrainy
Współpracujemy z lekarzami ze Lwowa i kiedy otrzymujemy sygnał, że potrzebne są specjalistyczne leki dla dziecka operowanego we Lwowie, to szukamy ich i je wysyłamy. Jednocześnie podjęliśmy działania pomocowe w Polsce. Uruchomiliśmy numer telefonu dla ukraińskich matek z dzieckiem z wadą serca, pod którym można uzyskać niezbędne informacje i pomoc w kontakcie z lekarzami czy też załatwieniu koniecznych badań. Podjęcie współpracy z firmą APM Development to kolejny element naszych działań na rzecz Ukrainy. Mamy nadzieję, że nowo powstałe pomieszczenie będzie schronieniem szczególnie dla dzieci z wadami serca. 

O APM Development
Zarząd APM Development tworzą doświadczeni przedsiębiorcy od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym. Od 2003 roku firma realizuje osiedla mieszkaniowe na terenie całej Warszawy. Przez ostatnich kilkanaście lat przekazali do użytku blisko 6000 lokali w takich dzielnicach, jak Mokotów, Targówek, Wola, Bemowo, czy Wawer.

 


 


Do góry