Jasełka w Szkole Podstawowej nr 82 w Warszawie

Przedstawienie wystawiono na prawdziwej scenie, udostępnionej przez Bemowski Ośrodek Kultury. Na widowni zasiedli znakomici goście: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz inni bliscy znajomi i sąsiedzi pierwszoklasistów. Także była obecna pani Dyrektor Szkoły i Wicedyrektorzy. Nie było to przedstawienie tuzinkowe. Wychowawca klasy I b p. Aneta wykorzystując tematykę związaną ze świętami chciała przekazać dzieciom  znacznie więcej – jak ważna jest wrażliwość na innych, bezbronnych, chorych i potrzebujących ludzi. Na przedstawienie zaproszono naszą Fundację. Opowiedzieliśmy wszystkim o naszych działaniach i zaapelowaliśmy do zgromadzonych osób o wsparcie naszych serduszkowych działań.

To była ważna akcja. Cudownie, że są tacy nauczyciele, pedagodzy którzy uczą dzieci wrażliwości oraz pokazują możliwości pomagania słabszym, chorym i potrzebującym.

Wiemy, że nasze wspólne działania dopiero się rozpoczynają.

Specjalne podziękowania dla p. Anety, wychowawcy klasy I b oraz dla Dyrekcji SP nr 82 w Warszawie. Dziękujemy rodzicom oraz wspaniałym małym aktorom – jesteście SUPER!

Mali artyści otrzymali słodkie podziękowania i dyplom:

alt

alt alt
Do góry