Kiermasz ozdób świątecznych w SP 82 w Warszawie

 

 

Już po raz kolejny Fundacja Serce Dziecka pragnie podziękować za wsparcie dzieciom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie. Widać jak wiele przyjemności daje im pomaganie i wiedzą, że ma ono magiczną siłę sprawiania radości zarówno obdarowanym jak i ofiarodawcom.

15 grudnia 2015 r. z inicjatywy klas IIa i IIb zorganizowano kiermasz nietuzinkowych, niebanalnych i absolutnie niezwyczajnych ozdób świątecznych.

Ozdobę mógł zrobić każdy: uczeń, nauczyciel czy rodzic a następnie przekazać ją na świąteczny kiermasz. Techniki wykonania ozdób były dowolne, ograniczeniem była tylko wyobraźnia twórcy. I tak na kiermaszu pojawiły się: wycinanki, włóczka, wyklejanki, malowana masa solna, cekinowe bombki, oraz wiele innych świątecznych różności. W akcję z zaangażowaniem włączyli się bywalcy świetlicy szkolnej. Produkcja mini czapeczek Mikołaja trwała nawet w chwili kiermaszu.

Wszystkie dzieła były wyjątkowo piękne, bo TWORZONE Z WIELKIM SERCEM i PASJĄ ofiarowania radości tym dzieciom, które mają serca chore.

Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na potrzeby dzieci z Oddziałów Kardiologii i Kardiochirurgii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

WAŻNA informacja – dzieci i wychowawcy mają apetyt na kolejną akcję!

Brawo Kochani! Brawo Pani Aneta i Pani Kinga!

Dobre serce procentuje, zawsze warto pomagać!

 

Do góry