Dla CZD w auli ASP

Zakupiliśmy aparat do autotransfuzji dla Kardiochirurgii CZD

Dzięki hojności uczestników koncertu, na konto Fundacji trafiło 100 tys. zł. Pozwoliło to na sfinansowanie zakupu aparatu do autotransfuzji . Sprzęt jest wykorzystywany w klinice kardiochirurgii CZD – pozwoli na przeprowadzenie ok. 500 operacji na otwartym sercu rocznie.Najważniejsze tego wieczoruInauguracja koncertów Otwarte Serca

Inauguracja koncertów Otwarte Serca

W przepięknej auli ASP koncertem skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej przy akompaniamencie fortepianowym Sławomira Wilka odbyła się inauguracja cyklu koncertów charytatywnych OTWARTE SERCA. Gra Patrycji Piekutowskiej sprawiła, że serca mistrzów muzyki, biznesu i kardiochirurgii oraz znakomitych gości biły jednym zgodnym rytmem dla dzieci z wadami serca.

Muzyka płynąca z serca

Muzyka płynąca z serca

Ideą koncertów jest połączenie świata muzyki, biznesu oraz medycyny i wspólne działanie na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca. Celem charytatywnym koncertów jest zbieranie środków na zakup aparatury medycznej dla klinik kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Pomysłodawczynią organizacji koncertów jest Ambasador Fundacji Patrycja Piekutowska - światowej sławy skrzypaczka, prywatnie mama Antosia z wadą serca.


Podróż Patrycji Piekutowskiej

Podróż Patrycji Piekutowskiej

Dźwięk skrzypiec Patrycji Piekutowskiej oraz Jej ciepła, serdeczna narracja podczas wczorajszego wieczoru zauroczyły wszystkich uczestników wydarzenia: znakomitych gości ze świata biznesu, kardiochirurgii i szeroko reprezentowanej sztuki i kultury. Artystka stworzyła klimat, w którym każdy słuchacz odnalazł swoje najpiękniejsze emocje, marzenia, radości i tęsknoty. Podczas pierwszej części koncertu artystka zaprosiła zebranych do krainy muzyki współczesnej, w drugiej części wydarzenia skrzypaczka odkryła przed słuchaczami swój własny, prywatny świat z płyty MY JOURNEY. Przez blisko 2 godziny zgromadzeni goście zostali przeniesieni w świat muzycznej magii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom i Darczyńcom!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom i Darczyńcom!

Podziękowania kierujemy do wszystkich Partnerów z Potrzeby Serca, dzięki którym realizacja projektu przebiegła na najwyższym poziomie. W sposób szczególny i niezwykle serdeczny kierujemy podziękowania do SPONSORÓW: Firmie SERVIER, Rodzinie Chodzeń, firmie Tubądzin Mangement Group Sp. Z o.o. , Spółdzielni Mleczarskiej Lazur, firmie Pruszyński Sp. Z o.o., Państwu Renacie i Zenonowi Ziemak oraz Pani Joannie Czeladce i Panu Adamowi Lipczyk.

To dzięki ich wsparciu kardiochirurdzy dziecięcy mają możliwość ratowania dzieci z wrodzonymi wadami serca wykorzystując sprzęty najnowszej generacji medycznej.


Z całego serca dziękujemy partnerom koncertu i darczyńcom
Do góry