Dla ICZMP i CZD w Galerii Porczyńskich

Dzięki Anonimowemu Fundatorowi zakupiliśmy sprzęt do dwóch ośrodków zdrowia za łączną kwotę 238 000 zł:

- Pompa centryfugalna do wspomagania pracy serca i płuc dla Oddziału Kardiochirurgii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

- Ergospirometr z zestawem do prób wysiłkowych dla Kliniki Kardiologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Symboliczne przekazanie sprzętów odbyło się na scenie w pierwszej części koncertu. Z rąk Pań Prezes Fundacji: Beaty Kuleszy i Katarzyny Parafianowicz ufundowany sprzęt odebrał Pan Prof. Jacek Moll, Kierownik Kliniki Kardiochirurgii ICZMP oraz w imieniu Kierownika Kliniki Kardiologii CZD Pani Prof. Grażyny Brzezińskiej-Rajszys symboliczny sprzęt odebrała dr. Anna Turska-Kmieć.

Dziękujemy za okazane serce i hojność, a także za zainteresowanie naszą Fundacją. Cieszymy się, że nasze działania zostają zauważone przez tak zacne osoby jak Anonimowy Fundator.Najważniejsze tego wieczoruPiękny koncert Patrycji Piekutowskiej, Tomasza Strahla i Roberta Morawskiego

Piękny koncert Patrycji Piekutowskiej, Tomasza Strahla i Roberta Morawskiego

Koncert, który odbył się w gościnnych wnętrzach Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) otworzyła Patrycja Piekutowska - Ambasador Fundacji Serce Dziecka, światowej sławy skrzypaczka.

Goście wydarzenia wieczorową porą mogli wysłuchać wspaniałego koncertu w wykonaniu wybitnych wykonawców -Tomasza Strahla, Roberta Morawskiego i Patrycji Piekutowskiej.

Tomasz Strahl jest jednym z najznakomitszych wiolonczelistów i najmłodszym profesorem sztuk muzycznych w Polsce. Robert Morawski to czołowy polski pianista kameralista urodzony w Kanadzie.

Anna Komorowska ponownie gościem honorowym wydarzenia

Anna Komorowska ponownie gościem honorowym wydarzenia

Gościem honorowym koncertu była Pani Prezydentowa Anna Komorowska. Znana z zamiłowania do muzyki klasycznej Pierwsza Dama po raz kolejny skorzystała z zaproszenia Fundacji Serce Dziecka i uświetniła wydarzenie swoją obecnością.

Dziękujemy za niesamowite zaangażowanie i zapał, który zjednoczył wspaniałych i szlachetnych ludzi o Otwartych Sercach. Dzięki Wam czerwcowy koncert OTWARTE SERCA obfituje w magię nut płynących z wiolonczeli, skrzypiec oraz fortepianu.


OTWARTE SERCA procentują

OTWARTE SERCA procentują

Dzięki zainteresowaniu i sympatii dla cyklu koncertów, do tej pory przekazaliśmy ośrodkom kardiologii i kardiochirurgii sprzęt o łącznej wartości 440 000 zł oraz pozyskaliśmy Fundatorów, którzy odremontują i wyposażą ,,Hotel Serca Dziecka" za łączną kwotę 240 000 zł. Dziękujemy za otwarcie na potrzebujących i okazane im wsparcie.

Z całego serca dziękujemy partnerom koncertu i darczyńcom
Do góry