Dla K-ch w Gdańsku w Hotelu Bellotto

Podczas trzeciego koncertu z cyklu „OTWARTE SERCA - Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom” zainaugurowaliśmy projekt adaptacji „Hotelu Serce Dziecka” przy Oddziale Kardiochirurgii Dziecięcej w szpitalu Copernicus w Gdańsku. Na ręce doc. Ireneusza Haponiuka, kierownika Oddziału kardiochirurgii i Dawida Kostrzewy, Prezesa Zespołu Szpitali Copernicus został przekazany symboliczny kamień węgielny Hotelu Serce Dziecka.Najważniejsze tego wieczoruHotel Bellotto w barwach Serca Dziecka

Hotel Bellotto w barwach Serca Dziecka

Trzeci koncert z cyklu OTWARTE SERCA odbył się 7 marca w pięknej scenerii butikowego Hotelu Bellotto w Warszawie, który specjalnie na ten dzień zmienił swoje kolory na kolory Fundacji Serce Dziecka.

Koncert otworzyła Patrycja Piekutowska - Ambasador Fundacji Serce Dziecka, światowej sławy skrzypaczka. Prywatnie mama sześcioletniego Antosia, który przeszedł znakomicie przeprowadzone w Polsce trzy operacje na otwartym sercu.

Anna Komorowska wśród gości specjalnych

Anna Komorowska wśród gości specjalnych

Gościem honorowym koncertu była Pani Prezydentowa Anna Komorowska. Na zdjęciu razem z Paniami Prezes Fundacji Serce Dziecka, Beatą Kuleszą i Katarzyną Parafianowicz.

Ze szczególnym wzruszeniem powitaliśmy lekarzy - kardiochirurgów, kardiologów, diagnostów, przybyłych z wszystkich zakątków Polski - prof. Bohdana Maruszewskiego, prof. Jadwigę i Jacka Mollów, prof. Janusza Skalskiego, prof. Joannę Dangel, prof. Małgorzatę Syczewską, prof. Piotra Burczyńskiego. Zaproszenie na koncert jest wyrazem naszego uznania za sukcesy biznesowe oraz prospołeczne działania. Dziękujemy gronu licznie przybyłych przedstawicieli świata biznesu, kultury, sztuki, medycyny, polityki oraz gronu naszych serdecznych przyjaciół, którzy są z nami nie tylko w takich radosnych chwilach, ale nie opuszczają nas również w chwilach trudnych.


Niezapomniane występy Szymona Nehringa i Patrycji Piekutowskiej

Niezapomniane występy Szymona Nehringa i Patrycji Piekutowskiej

W pierwszej części koncertu wystąpił Szymon Nehring, jeden z najbardziej utalentowanych i obiecujących pianistów młodego pokolenia w Polsce. Dzięki znakomitym występom w XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina sale koncertowe na całym świecie stoją przed nim otworem.

Goście koncertu wysłuchali też niepowtarzalnego koncertu solo Patrycji Piekutowskiej. Jeden z utworów Patrycja Piekutowska zadedykowała profesorowi Jackowi Mollowi z Łodzi ,,który już dwukrotnie dotykał serca Synka Artystki".

Publiczność entuzjastycznie przyjęła ,,niespodziankę wieczoru" duet Patrycji Piekutowskiej i Szymona Nehringa. Ich wspólna gra poruszyła nas do głębi i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nieocenione wsparcie Sponsorów i Darczyńców

Nieocenione wsparcie Sponsorów i Darczyńców

Głównym Fundatorem i Partnerem Fundacji został Media Markt, który wyposaży w sprzęt wszystkie łazienki i kuchnie. Prace remontowe przeprowadzi rodzinna firma Ekobud. Firma Invest Komfort zapewni drzwi do wszystkich pomieszczeń. Ramko - sklep i fabryka oświetlenia oświetlą wnętrza wszystkich pomieszczeń. Tubądzin zaoferował kafelki do połowy łazienek i kuchni A Decosystem zaprojektuje wszystkie wnętrza i media.

Szczególne podziękowania dla Partnera Głównego Koncertu - Hotelu Bellotto za użyczenie sal i współpracę przy organizacji koncertu. Gorące podziękowania kierujemy również do:

Agnieszka i Jaromir Guła - Drukarnia Polski Druk Publishing - druk zaproszeń i programu

Mirosław Mastalerz - Pianoforte Concert Management -udostępnienie fortepianu

Paweł Maria Kwiatkowski - STX Jamboree -nadzór nad organizacją i produkcja koncertu

Maciej Cłapiński - VES - oświetlenie koncertu

JOOLI PHOTO - fotografia

Dorota Soszyńska-współwłaścicielka firmy Oceanic - producent kosmetyków AA - upominki dla Pań

Zofia Kaczmarek - Kwiaciarnia Stołeczna - kwiaty i dekoracja sceny

New West Side - serwis kelnerski

Nespresso - pyszna kawa


Z całego serca dziękujemy partnerom koncertu i darczyńcom
Do góry