Dla CZD w Auli Politechniki Warszawskiej

W wypełnionej po brzegi Małej Auli Politechniki Warszawskiej, w majowy wieczór, blisko 300 osobowa publiczność otworzyła serca na muzykę i na pomoc dzieciom z wadą serca.

Ten koncert był ukoronowaniem wyjątkowej zbiórki. Przekazaliśmy niezwykle kosztowny aparat medyczny STRYKER - nóż mostkowy - do sal operacyjnych Kliniki Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.



Najważniejsze tego wieczoru



Aparat medyczny STRYKER trafił do sal operacyjnych CZD w Warszawie

Aparat medyczny STRYKER trafił do sal operacyjnych CZD w Warszawie

Na ręce profesora Maruszewskiego przekazliśmy noż mostkowy - tak potrzebny na sali operacyjnej w klinice kardiochirurgii CZD. Jesteśmy dumni, bo tak realizuje się część naszego marzenia, aby dzieci z wadą serca miały dostęp do najlepszego sprzętu medycznego. Szczególnie dziękujemy naszej wyjątkowej, chcącej pozostać anonimową - Fundatorce, która sprawiła że ten zakup był możliwy.

Trzy wyjątkowe artystki otworzyły nasze serca na muzykę!

Trzy wyjątkowe artystki otworzyły nasze serca na muzykę!

Wszystkich nas oczarował i wzruszył dźwięk fletu wspaniałej Agaty Igras i nieskazitelny, czysty sopran solistki Opery Poznańskiej Moniki Mych - Nowickiej. Cały koncert poprowadziła, a także dopełniła swoją muzyką, światowej sławy skrzypaczka i Ambasador Fundacji Patrycja Piekutowska. Dziękujemy!


Dochód z aukcji zasili budżet Hotelu Serce Dziecka

Dochód z aukcji zasili budżet Hotelu Serce Dziecka

Tego wieczoru nasi wspaniali goście zakupili aż 15 prac malarskich tworzonych przez nasze Dzieci. Wykupili też 50 fundacyjnych cegiełek. Te wspaniałe gesty pomogą nam wyposażyć do końca Hotel Fundacji Serce Dziecka w Gadańsku. Dobrze mieć przyjaciół. Dziękujemy.


Z całego serca dziękujemy partnerom koncertu i darczyńcom


Główny Partner Koncertu

 

Oprawa oświetleniowa

Użyczenie sprzętu







Do góry