Wielka Akcja Serduszkowych Podziękowań

Kogoś takiego kto oprócz poprawnego wykonywania zawodu obdarzał Was troskliwą opieką, wsparciem, życzliwością i zrozumieniem Waszych trudniejszych dni czy lęków związanych z procesem leczenia.

Ci wspaniali ludzie, którzy wybrali tak trudny i odpowiedzialny zawód bardzo potrzebują potwierdzenia, że ich praca i postawa są doceniane.

Zachęcamy gorąco! Przyłączcie się do AKCJI całą rodziną. To działanie może stać się dla naszych dzieci piękną lekcją wyrażania wdzięczności. Lekcją podziękowania za dar, który otrzymali – życie, zdrowie.

Jak to zrobić?

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice!

To proste, w 5 krokach:

  1. Wykonaj pracę plastyczną (Dziecko samodzielnie lub z Rodzicami) za pomocą dowolnej techniki np. rysunek, malunek, kolaż, wyklejanka, fotografia, filmik, inne. Przekaż pracą to co czujesz wobec wyróżnionej osoby lub instytucji, co chcesz przekazać.
  2. Zrób zdjęcie pracy w jak najwyższej rozdzielczości (cenny oryginał zachowaj w domu). Jeśli charakter pracy wymaga przesłania oryginału to wyślij go pocztą.
  3. Dodaj krótki tekst podziękowań, życzeń, nie zapomnij napisać komu dziękujesz: napisz imię i nazwisko lekarza oraz nazwę ośrodka medycznego/organizacji w której pracuje. Może to być częścią pracy lub osobno, my zadbamy o odpowiednią prezentację.
  4. Dodaj imię, nazwisko oraz wiek autora pracy, krótki opis wady serca i swoje zdjęcie.
  5. Wszystko wyślij do nas na adres: dziekujemy@sercedziecka.org.pl

Następnie rozpoczną się nasze działania:

- Zbierzemy nadesłane zdjęcia prac plastycznych/podziękowań/życzeń i opisów

-  Pracę plastyczną (zdjęcie + podziękowania/życzenia) zamieścimy na profilu dziecka na stronie www.SerceDziecka.org.pl oraz na specjalnie dla podziękowań utworzonym profilu ośrodka medycznego.

-  Wybrane prace oprawimy i przekażemy do adresatów czyli wyróżnionych przez Was osób i ośrodków.

-  Spośród najciekawszych prac, co kwartał wybierzemy te, które najbardziej chwycą nas za serce a ich autorzy dostaną od Fundacji UPOMINEK SERDUSZKOWEJ WDZIĘCZNOŚCI.

 

Dołącz do WIELKIEJ AKCJI SERDUSZKOWYCH PODZIĘKOWAŃ już dziś!

 

Wspólnie możemy stworzyć coś bezcennego, SERDUSZKOWĄ GALERIĘ WDZIĘCZNOŚCI,  by każdy wiedział że:

wyjątkowe postawy nigdy nie przechodzą niezauważalne!

Do góry