Dajmy serce - Nieśmy radość

 

 

Pod hasłem DAJEMY SERCE - NIESIEMY RADOŚĆ zbieramy NOWE układanki, puzzle, gry planszowe, książki do czytania, kolorowania, z łamigłówkami. Przydadzą się również kredki, flamastry, plastelina i inne drobiazgi, które ucieszą małych pacjentów.

Zebrane rzeczy uczniowie każdej ze szkół, która przyłączy się do akcji, zapakują dołączając do każdej paczki kartkę z życzeniami i za pośrednictwem Fundacji przekażą do konkretnych szpitali dla dzieci przebywających na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii jako świąteczne podarunki.

Czas realizacji akcji w szkołach planowany jest w okresie od 15 października do 30 listopada 2015 r. Obejmuje on zbiórkę darów oraz pakowanie podarunków i przygotowanie do wysyłki.
Lista szpitali wraz z danymi adresowymi dostępna jest u koordynatora akcji. Szkoły, które przyłącza się do akcji proszone są o kontakt z koordynatorem w celu ustalenia szczegółów realizacji. Fundacja zapewnia przygotowanie informacji o akcji w formie plakatu (wersja papierowa i elektroniczna), przesyłkę kurierską oraz kartki świąteczne do każdego podarunku.
Dla każdej ze szkół, która przyłączy się do akcji i przygotuje reportaż zdjęciowy z jej realizacji do zamieszczenia na naszej stronie internetowej, Fundacja Serce Dziecka przygotuje oficjalne podziękowanie dla szkoły oraz indywidualne potwierdzenia udziału w akcji dla uczestników wraz drobną niespodzianką.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i ofiarności wspólnie uda nam się w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie jakim jest Boże Narodzenie sprawić radość dzieciom, które mają chore serduszka i święta spędzają w szpitalu.


Koordynator akcji
Małgorzata Słomczyńska
Zgłoszenia prosimy przesyłać do Koordynatora:
malgorzata.slomczynska@sercedziecka.org.pl
tel. +48 505 853 200

 alt

Do góry