Łazienkom rodem z PRL mówimy NIE!

 

 

Drodzy rodzice, podopieczni i osoby o wielkich sercach,

Postawiliśmy sobie kolejny, ważny CEL. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu uda się go zrealizować. Bardzo na Was liczymy!

Z toaletą jest jak z pogodą. Tylko ładna i czysta zachęca do skorzystania! Większość z nas nigdy nie skorzystałaby z obskurnej toalety. Rodzice i dzieci przebywający w Klinice Kardiologii w ICZMP w Łodzi muszą. Razem możemy to zmienić!

Chcemy wyremontować kolejne łazienki w Klinice Kardiologii w ICZMP w Łodzi. Wiecie, że to często drugi dom dla naszych dzieci i dla nas rodziców. Ważne, abyśmy czuli się w nim bezpiecznie i dobrze.  

W ciągu dwóch lat udało nam się zrobić naprawdę sporo, wyremontowaliśmy już jadalnię, bawialnię i łazienkę. Założyliśmy też klimatyzatory w czterech salach, gdzie przebywają starsze dziećmi.

A wszystko to dzięki determinacji dwóch fantastycznych mam: Agnieszki Piestrzeniewicz i Agnieszki Sołtys-Czech.  Dziewczyny  zrealizowały swój pomysł od A do Z, załatwiając niezbędne pozwolenia, firmę remontową i koordynując całość prac. Koszty ww remontów pokryła w całości Fundacja Serce Dziecka.

Jak dobrze wiemy potrzebujących jest znacznie więcej niż  środków. Fundacja Serce Dziecka stara się pomagać tak dużo, jak tylko może.   Naszych podopiecznych potrzebujących wsparcia finansowego wciąż przybywa, staramy się też wspierać finansowo wszystkie ośrodki kardiologiczne i kardiochirurgiczne w całej Polsce. Wymaga to naprawdę sporych nakładów finansowych, które Fundacja stara się zdobywać stale szukając darczyńców i sponsorów, prosząc o przekazywanie 1% na cele statutowe.

W chwili obecnej brakuje nam środków na kolejne remonty w Klinice Kardiologii ICZMP w Łodzi. Dlatego liczymy na pomoc i Waszą solidarność z innymi rodzicami.

Agnieszka Piestrzeniewicz i Agnieszka Sołtys-Czech postanowiły przeznaczyć, ze środków zgromadzonych na ich zbiórkach celowych, kwotę aż 12 000  zł, właśnie na remonty kolejnych łazienek. 

Jednak to za mało… Remont jednej łazienki to koszt około 21 000 zł a remontu wymagają jeszcze trzy!

I tu liczymy bardzo na Wasze wsparcie!

 

Wpłat można dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem "Remont - Łódź" 

 

Rachunek podstawowy do wpłat złotowych 
PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 

 

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zasilić zbiórkę środków na remont ze środków własnej ZC prosimy o kontakt na: zc@sercedziecka.org.pl wpisując w tytule maila numer własnej ZC z dopiskiem "remont - Łódź".

 

Tak wyglądały stare pomieszczenia - przed remontem! 

 

Wygląd pomieszczeń po naszych remontach!

Do góry