Dajmy serce - Nieśmy radość - Finał akcji

 

 

Zbliżają się święta, a to sygnał, że możemy ogłosić finał akcji „Dajmy Serce - Nieśmy Radość”!

Dzięki zaangażowaniu dzieci i młodzieży z warszawskich szkół i przedszkola udało nam się zebrać mnóstwo gier, zabawek, książek, układanek, które mogliśmy przekazać za pośrednictwem naszych przedstawicieli na oddziały kardiologii i kardiochirurgii wielu szpitali w całej Polsce.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

  1. ZESPOŁU SZKÓŁ W IZABELINIE (Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego i Gimnazjum im. ks. A. Fedorowicza)
  2. Gimnazjum Nr. 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie, ul. Polna 7
  3. Szkoły Podstawowej z Oddziałami integracyjnymi Nr 82  im. Jana Pawła II w Warszawie, ul. Górczewska 201
  4. Szkoły Podstawowej nr 133 im. S. Czarnieckiego w Warszawie, ul Fontany 3
  5. ZESPOŁU SZKÓŁ  NR 60 w Warszawie, ul. Stefanii Sempołowskiej 4 (Szkoły Podstawowej Nr. 48 i Gimnazjum Nr. 41
  6. Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr. 20 w Warszawie, ul. S. Sempołowskiej 2A

Kochani! W imieniu Fundacji Serce Dziecka oraz naszych podopiecznych dziękujemy Wam z całego serca za Waszą ofiarność i zaangażowanie.

Poniżej przeczytacie relację z Izabelina:

Uczniowie Zespołu Szkół w Izabelinie po raz kolejny aktywnie przyłączyli się do działań Fundacji Serce Dziecka. Tym razem wspierali akcję „Dajmy serce – Nieśmy radość” w ramach której zbierali podarunki dla Kliniki Kardiologii i Pediatrii Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej 24 w Warszawie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów z klas 1-3 i 4-6 Szkoły Podstawowej oraz młodzieży z Gimnazjum, w ramach organizowanej w szkole akcji udało się zebrać dużą ilość gier, puzzli, układanek, książeczek i wielu innych rzeczy, które ucieszą każdego pacjenta przebywającego w świątecznym czasie w szpitalu. Finałem akcji w Zespole Szkół było pakowanie zebranych rzeczy dnia 1 grudnia. Wolontariusze, którzy zgłosili się do pomocy w pakowaniu, pod kierunkiem pana Waldemara Gzubickiego przygotowali paczki z podarunkami dla pacjentów Kliniki Kardiologii i Pediatrii SPDSK w Warszawie ul Marszałkowskiej 24. Prezenty zostały dostarczone na oddział i wręczone przez uczniów w środę 2 grudnia. Możliwość obdarowania dzieci z wadami serca przebywających w szpitalu była dla młodych osób ogromnym przeżyciem. 

 

Do góry