Tydzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca, 7-14 lutego 2016r.

 

Sercem bądźcie z nami !

Łatwiejszy dostęp do rehabilitacji kardiologicznej, wsparcie psychologiczne oraz skuteczna profilaktyka w walce z infekcjami dróg oddechowych to potrzeby najczęściej wymieniane przez rodziców dzieci z wrodzonymi wadami serca (WWS).

W ramach obchodów Światowego Tygodnia Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca (7-14 lutego) odbędzie się kampania edukacyjna dla rodziców oraz akcja solidarności z dziećmi z WWS na Facebooku i stronie internetowej www.sercedziecka.org.pl pod hasłem „Sercem jestem z Wami”.

Z tej okazji Fundacja „Serce Dziecka” wysyła też kartki do decydentów, w których sygnalizuje najważniejsze problemy wymagające systemowych rozwiązań i apeluje: „Sercem bądźcie z nami!”.

{edocs}http://www.sercedziecka.org.pl/images/stories/dzialania/2016/tydzien_wiedzy_o_WWS/Serce_Dziecka_PRESS.pdf,100%,750{/edocs}

W ramach obchodów tegorocznego Tygodnia Wiedzy o WWS planowane są spotkania otwarte dla rodziców dzieci z WWS, które odbędą się w trzech miastach Polski: 

alt

Od dnia 7 lutego prowadzona będzie także akcja na Facebooku#SercemJestemzWami  Przyłącz się do nas i TY!

Kliknij na poniższą miniaturkę aby pobrać otworzyć i pobrać plik. Po otwarciu kliknij na zdjęciu prawym klawiszem myszy i w otwartym menu kliknij na "zapisz obraz jako.."

 

W dniu 10 lutego o godz. 11 w centrum prasowym PAP, przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie odbędzie się debata z udziałem mediów i zaproszonych ekspertów.

 

 


alt

 

 

Dziękujemy firmie AbbVie Polska - partnerowi naszych działań w ramach Tygodnia Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca.

Do góry