Przedstawiamy videoklip do piosenki "Baśniowe okruszki"

 

Fundacja Serce Dziecka od ponad 10 lat działa na rzecz dzieci z wadami serca. Profesjonalne podejście do działalności charytatywnej, połączone z zaangażowaniem i realizacją wielu projektów edukacyjnych uplasowało Fundację w czołówce organizacji pożytku publicznego.

„W ramach realizowanych przez Fundację działań powstała kołysanka „BAŚNIOWE OKRUSZKI” z udziałem Julii Kamińskiej (Ambasador Fundacji), Anny Czartoryskiej i Marcina Januszkiewicza. Rytmiczna, ale spokojna melodia, piękny i mądry tekst. Nowa wartość, nowe dzieło „BAŚNIOWE OKRUSZKI” z dedykacją dla Poli Wesołowskiej (zm. 10.09.2009 r.).

„Zaangażowaliśmy się w pomoc Fundacji, ponieważ szanujemy i doceniamy ich działalność. Z Anią i Marcinem poznaliśmy się pracując przy musicalu dlatego też nasza wspólna pomoc przybiera formę muzyczną, najpierw wspólne zorganizowany koncert, teraz kołysanka…I na niej na pewno się nie skończy”. Julia Kamińska, Ambasador Fundacji Serce Dziecka.

„Wychowałam się w domu pełnym muzyki. Podobno sama śpiewałam już w kołysce! Od niedawna śpiewam także swoim dzieciom. Muzyka jest nie tylko moją pasją, ale i sposobem na życie. Wierzę, w jej magiczną, terapeutyczną moc. Dlatego cieszę się, że mogę się nią dzielić 

z innymi, zwłaszcza w szczytnym celu!“ Anna Czartoryska.

 

„BAŚNIOWE OKRUSZKI”:

AUTOR TEKSTU: Lena Susz

MUZYKA: Maciej Makowski

ARANŻ: Marcin Kuczewski

WOKAL: Anna Czartoryska- Niemczycka, Julia Kamińska i Marcin Januszkiewicz

Studio nagrań SONORIA w Warszawie, Pani Klementyna Walczyna.

Producent: Fundacja Serce Dziecka.

„Któż z nas nie pamięta kołysanek „Dorotka” czy „Kotki dwa” ze swych lat dziecięcych. Śpiewanie dzieciom przed snem nie tylko ułatwia im wyciszenie się ale również sprzyja budowaniu więzi między dzieckiem a rodzicem, daje mu poczucie bezpieczeństwa. Dziecko czuje się kochane, ważne i akceptowane.” Katarzyna Parafianowicz, Prezes Fundacji.

 „Baśniowe okruszki” to magiczne przedsięwzięcie z nutą terapeutycznej mocy mające na celu „obudzenie” ludzkich serc w kontekście możliwości jakie daje 1% procent podatkuna rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Wypełnij PIT i śpij spokojnie jak dziecko!

„To, co się widzi, jest dalekie od tego, co jest w środku."

Do góry