Podziękowania dla Wydawnictwa Piętka i oraz sponosorów

 

 

Lista sponsorów, dzięki którym Fundacja Serce Dziecka otrzymała materiały i pomoce dydaktyczne z Wydawnictwa Piętka:

1. EFFOLAN MACIEJ KRETKIEWICZ
01-944 WARSZAWA UL. BALCERZAKA 1
2. DALMET MAREK STANIK, MARIUSZ STANIK
26-432 WINIAWA, SOKOLNIKI SUCHE 14
3. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE AQUA JACEK KUCIABA
83-031 ŁĘGOWO UL. KRÓTKA 4
4. ALAND ANDRZEJ KULITA
05-502 WÓLKA KOZODAWSKA UL. ŻRÓDLANA 15/1
5. BELLAKO SP.Z O.O., DYREKTOR DANIEL RÓG
03-810 WARSZAWA UL. GOCŁAWSKA 11
6. S.C. TRÓJCA, JERZY BRYCH, RYSZARD WASILAK
20-121 LUBLIN AL. TYSIĄCLECIA 3/9
7. RESEARCH PARK SP.Z O.O., PREZES PAWEŁ FIJAŁKOWSKI
00-127 WARSZAWA UL. ŚLISKA 10/24
8. OŚWIATA – LINGWISTA NADBAŁTYCKIE CENTRUM EDUKACJI SP.Z O.O.
80-107 GDAŃSK UL. J. MALCZEWSKIEGO 51
9. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MEC. EUGENIUSZ KŁECZEK
32-540 TRZEBINIA, RYNEK 8
10. ASYMED NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, PROF. ANHELI SYRENICZ
70-785 SZCZECIN UL. Z. NAŁKOWSKIEJ 4
11. '' DIESEL SERVICE '' S.C., ZBIGNIEW PACZKOWSKI, KONRAD PACZKOWSKI
99-300 KUTNO UL. RZEMIEŚLNICZA 3
12. FIRMA HAŁAS, KRZYSZTOF HAŁAS
64-100 LESZNO UL. DEKANA 6 F
13. GEOTECHNIKA BUDOWLI AMD, MARIAN DMOWSKI
03-020 WARSZAWA UL. MAJORKI 33 A
14. FIRMA FOLRES SP.Z O.O., PREZES CZESŁAW KALISZTAN
35-103 RZESZÓW UL. HANASIEWICZA 10
15. '' KACPER '' DARIUSZ RACZYŃSKI
95-070 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
UL. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 20 LOK. 30
16. AUDIT SERVICES SP.Z O.O., MAŁGORZATA CZARNOCKA
03-978 WARSZAWA UL. ATEŃSKA 10 LOK. 14
17. WYDAWNICTWO CZELEJ SP.Z O.O.
20-802 LUBLIN UL. SKRAJNA 12 – 14
18. NZOZ PRZYCHODNIA RODZINNA I MEDYCNA PRACY, LEKARZ MEDYCYNY JOANNA ADAMSKA
16-400 SUWAŁKI UL. EMILII PLATER 22
19. OUTLET MODNY DZIECIAK, AGNIESZKA DUKALSKA
25-659 KIELCE UL. STRYCHALSKA 15/61
20. DMK STUDIO MACIEJEWSKA, KLONOWSKI SP.J.
20-463 LUBLIN UL. KRASZEWSKIEGO 43
21. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE, KAZIMIERZ ZIELIŃSKI SP.J.
09-300 ŻUROMIN UL. WYZWOLENIA 40
22. MTM DARIUSZ SEFERYŃSKI
04-239 WARSZAWA UL. MŁODNICKA 52 C
23. PAN ROMAN WYRZYKOWSKI
CZĘSTOCHOWA
24. PANI HALINA TETERA
BIAŁOŁĘKA
25. PAN LESZEK WANIEK
WARSZAWA
26. PAN BOGDAN BOGDAŃSKI
WARSZAWA
27. PAN TOMASZ KOWALSKI
GORZKOWICE
28. PAN ARKADIUSZ CHOIŃSKI
WARSZAWA

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Do góry