Bajkolandia 2016

 

 

 

Piąta, jubileuszowa edycja BajkOLAndii już za nami !

Był to dzień pełen radości, koloru i wdzięczności. Dzieci promieniowały szczęściem podczas całego wydarzenia. Imprezę zorganizowała i wspaniale poprowadziła pomysłodawczyni projektu Aleksandra Mikołajczyk z Fundacji Magia Sztuki. Ambasadorkami tegorocznej edycji były Elżbieta Romanowska i Anna Powierza.

Na sali widowiskowej Centrum Zdrowia Dziecka, tłumnie zebrali się mali pacjenci i radośnie przywitali artystów znanych z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - Artur Chamskiwraz z przyjaciółmi: Marią Tyszkiewicz i Jurkiem Grzechnikiem dali wspaniały koncert.
Ambasadorki Bajkolandii wraz z dziećmi z ogniska teatralnego przedstawiły spektakl improwizacji z utworami Brzechwy i Tuwima.

Dzieci które mogły przyjść na spotkanie mogły uczestniczyć w ciekawych warsztatach. Dziewczynki zainteresowały się możliwością własnoręcznego wykonania biżuterii pod bacznym okiem specjalistów z firmy Venis, a chłopcy chętnie wykonywali chemiczne eksperymenty przygotowane przez firmę Funiversity.

Dzięki licznym sponsorom wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty.
Pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogli uczestniczyć w impresie, odwiedziły na oddziałach ambasadorki akcji Elżbieta Romanowska, Anna Powierza i Aleksandra Mikołajczyk.

Był to cudowny radosny dzień, który na długo zostanie w pamięci dzieciaków, a ich uśmiech w naszych sercach.

     

alt

 

Do góry