IKEA wspomaga Fundację

 

 

W grudniowe weekendy uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego w Izabelinie, jako wolontariusze Fundacji Serce Dziecka organizują w ramach akcji  IKEA „Let’s Play” różne aktywności dla klientów IKEA Janki. Propagują wiedzę o Fundacji Serce Dziecka i potrzebach dzieci z wadami serca, zachęcają klientów do zakupu w IKEA zabawek, które wspólnie z pracownikami IKEA Janki przekażemy dzieciom z Kliniki Kardiologii Szpitala Pediatrycznego WUM oraz podopiecznym Fundacji Serce Dziecka. Od początku grudnia wolontariusze Fundacji zorganizowali w IKEA Janki:

  • 2 i 3 grudnia warsztaty pierwszej pomocy, w czasie których uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod kierunkiem Pani Anny Ordon uczyli dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. W tym samym czasie we wnętrzach działu dziecięcego Panie Anna Szugzda-Baran, Iwona Zaleska-Rolewicz i Małgorzata Słomczyńska wraz z wolontariuszami czytały bajki o pluszowych zwierzątkach z IKEA i kolorowały z dziećmi kolorowanki przedstawiające bohaterów czytanych bajek.
  • 9 grudnia odbyły się warsztaty dla klientów, w czasie których Panie Anna Szugzda-Baran i Małgorzata Słomczyńska wraz z wolontariuszami robiły kartki z życzeniami dla podopiecznych Fundacji Serce Dziecka oraz dzieci, które Święta spędzą w szpitalu.

To już za nami!

Przed nami jeszcze!

W weekend 16 i 17 grudnia kolejna akcja. Tym razem, „Gdzie żyją zwierzątka z IKEA?” Inicjatorką wydarzenia jest Pani Iwona Zaleska-Rolewicz, która wraz Panią Małgorzatą Słomczyńską i wolontariuszami opowie o tym, gdzie na prawdę można spotkać zwierzątka, które zamieniły się w zabawki dostępne w IKEA. Dowiemy się jakie jest ich naturalne środowisko życia. Sprawdzimy również, w której książce można przeczytać o przygodach zwierzątek z IKEA.

Grudniowe spotkania w IKEA Janki zakończy wspólna wizyta w Klinice Kardiologii Szpitala Pediatrycznego WUM. To już trzecie Święta podczas, których podarujemy dzieciom z wadami serca pluszaka, tym razem także kartkę z życzeniami.

Koordynatorem wszystkich wydarzeń w ramach grudniowych spotkań w IKEA Janki jest Małgorzata Słomczyńska. 


Zdjęcie 0 Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12 Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16 Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20 Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24 Zdjęcie 25 Zdjęcie 26 Zdjęcie 27 Zdjęcie 28 Zdjęcie 29 Zdjęcie 30

Do góry