ELECTRONICS SHOW – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

W dniach 13-15 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbywają się targi Electronics Show. Największe targi elektroniki użytkowej w Polsce to nie tylko możliwość zapoznania się z technicznymi nowinkami, ale też szansa na wsparcie działalności Fundacji Serce Dziecka.

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej to pierwsze w Polsce wydarzenie targowe branży na tak dużą skalę. Producenci oraz dostawcy nowoczesnych urządzeń i rozwiązań technologicznych zaprezentują swoją ofertę w interaktywny sposób. Odwiedzający targi klienci indywidualni i biznesowi będą mogli osobiście przekonać się, jak ogromne możliwości kryje współczesna technologia. Każdy będzie mógł skorzystać z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak w praktyce zastosować najnowsze rozwiązania w domu i biurze. Nie zabraknie inspiracji i wrażeń dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki.  Program targów obejmuje konferencje, szkolenia oraz spotkania z profesjonalistami. Wśród licznych atrakcji Electronics Show znajdą się  konkursy i rozrywka dla całej rodziny. Wydarzenie jest realizowane we współpracy z ekspertami branżowymi.

Partnerem Strategicznym Electronics Show jest sieć handlowa MediaMarkt, europejski lider branży elektroniki użytkowej. Zachęcamy do odwiedzenia ich stoiska. Można tam zaprojektować własną koszulkę i wesprzeć jednocześnie naszą Fundację!

 

 

Do góry